1. Anasayfa
 2. Didim Etkinlikleri

Didim’de Ebeveynlere yönelik seminer düzenlendi

Didim’de Ebeveynlere yönelik seminer düzenlendi
0

Didimde Ebeveynlere Yönelik Semine Düzenlendi

Didimde Ebeveynlere Yönelik Semine Düzenlendi; Didim’de Didim Belediyesi, Didim Ticaret Odası, Didim Rotary Kulübü, Didim Rotaract Kulübü ve Didim Genç İş Adamları Derneği işbirliğinde “0-3 yaş uyku düzeni ” semineri düzenlendi.
Ticaret Odası Aytaç Nurullah Kocabıyık Kültür Merkezi’nde düzenlenen seminerde ebeveynlere 0-3 yaş uyku danışmanı, hamile ve bebek uyku danışmanlık eğitim programı Türkiye koordinatörü Güliz Özsaruhan tarafından çocuklarda uyku düzeni ve uyku bozukluklarını giderme yolları ile ilgili bilgiler aktarılırken, seminere hava muhalefeti nedeniyle çok az kişinin katıldığı gözlendi.
Seminerin açılış konuşmasını yapan Didim Rotary Kulübü Başkanı Serkan Bayar seminerin düzenlenmesine destek çıkan bütün kurum ve kuruluşlara teşekkür ederek, Didim Rotary Kulübü’nün tarihsel geçmişi ve kuruluşu hakkında bilgiler aktardı. Bayar derneğin kuruşundan bu yana düzenli olarak eğitim seminerleri, kermesler ve çeşitli etkinlikler düzenlendiğini söyleyerek” Didim halkını hiçbir zaman yalnız bırakmadık, onlar da bizi yalnız bırakmadılar. Onlarla beraber olmaya devam edeceğiz. Daha güzel proje ve etkinlikleri düzenli bir şekilde yapacağız. ”dedi.

Didim Devlet Hastanesinde Fizyoterapi Odası Hazırlandı

Didim Rotary Kulübü’nün 2 yıllık düzenli çalışmalarının ardından Didim Devlet Hastanesi’nde fizyoterapi odası hazırlandığını belirten, Serkan Bayar “Dünyanın birçok yerinde bununla alakalı destek geldi ve bu desteklerle 45 bin dolar toparlandı. Hastanede düzenli odalarımız hazırlandı ve yaklaşık 2-3 makinemiz kullanılmaya başlandı. Önümüzdeki ay itibariyle tamamiyle hastanede bununla ilgili çalışmalar yapılacak, en büyük desteği uluslararası Rotary Vakfından aldık bu vakfın bünyesinde yaklaşık 3 milyon üye var. 113 yıldır Rotary Kulübü devam ediyor. “ ifadelerine yer verirken, projeye destek çıkan Türkiye ve dünyadaki Rotary Kulüplerine ve Rotargenlere teşekkürlerini iletti.
Serkan Bayar’ın konuşmasının ardından, hamile ve bebek uyku danışmanlık eğitim programı Türkiye koordinatörü Güliz Özsaruhan katılımcılara çocuklarda uyku düzeni ve uyku bozukluklarını giderme yolları ile ilgili bilgiler aktarıldı.

Bu Yazıya Tepkiniz Ne Oldu?
 • 0
  be_endim
  Beğendim
 • 0
  alk_l_yorum
  Alkışlıyorum
 • 0
  e_lendim
  Eğlendim
 • 0
  d_nceliyim
  Düşünceliyim
 • 0
  _rendim
  İğrendim
 • 0
  _z_ld_m
  Üzüldüm
 • 0
  _ok_k_zd_m
  Çok Kızdım
Paylaş
İlginizi Çekebilir

Bültenimize Katılın

Hemen ücretsiz üye olun ve yeni güncellemelerden haberdar olan ilk kişi olun.

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Bu site, istenmeyenleri azaltmak için Akismet kullanıyor. Yorum verilerinizin nasıl işlendiği hakkında daha fazla bilgi edinin.