1. Ana Sayfa
  2. Didim Etkinlikler

Midi 13 Yaş Kızlar Liderlik Koltuğuna Oturdu

Midi 13 Yaş Kızlar Liderlik Koltuğuna Oturdu
0
Geoit - Reklam Alanı (Yazı Başı)

Midi 13 Yaş Kızlar Liderlik Koltuğuna Oturdu

Midi 13 Yaş Kızlar Liderlik Koltuğuna Oturdu; Aydın Gençlik Hizmetleri ve Spor İl Müdürlüğü’nün koordinatörlüğünde ve Aydın Voleybol İl Temsilciliğinin faaliyet takviminde yer alan 2018-2019 sezonu Midi Kızlar Voleybol Ligi İl Birinciliği Müsabakalarına katılan Didim Belediyespor Midi U13 kız takımı İncirliova ve Yenipazar maçlarını aldıktan sonra 5 puanla liderlik koltuğuna oturdu.

Bu hafta Kuşadası Belediyespor karşılaşacak olan takım sömestri sonrası ikinci devreye de lider girmeyi hedefliyor. Aydın il genelindeki ortaokul öğrencilerinden oluşan takımların katıldığı 3 guruptan oluşan turnuvanın favori takımlarından olan Didim Belediyespor Voleybol takımlarını beden eğitimi öğretmeni Hakan Koşar çalıştırıyor.

Bu hafta oynanacak Kuşadası belediye karşılaşması Uğur İnan Spor salonunda 18,30’da yapılarak ilk devresi bitecek olan turnuva 2 şubat’ Yenipazar Gençlikspor ile oynayacağı müsabaka ile başlayacak.

Gurubun 1 birincileri ve ikincilerinin yarı finale yükselecek. Bu sene Midi kızların birinci olmasına garanti gözüyle bakan Hakan Koşar diğer guruplarda iddialı olduklarını belirtti.

Haftada dört gün (Salı – Perşembe-Cumartesi Pazar) Didim Atatürk Kapalı Spor Salonunda çalışan voleybol takımları bu sene iyi bir grafik çizeceğine inana öğretmen Koşan Midi 13 Kız takımından başka14 yaş üstü erkek ve kız takımlarını da Aydın’da yapılacak turnuvalara hazırlıyor.

Geoit - Reklam Alanı (Yazı Sonu)
midi takım
Midi takım

Geoit - Reklam Alanı (Yazı Sonu)
Bu Yazıya Tepkiniz Ne Oldu?
İlginizi Çekebilir

Bültenimize Katılın

Hemen ücretsiz üye olun ve yeni güncellemelerden haberdar olan ilk kişi olun.

Yazar Hakkında

Yorum Yap