1. Ana Sayfa
  2. Didim Etkinlikler

Didim Ticaret Odası Gazeteciler Gününü Kutladı

Didim Ticaret Odası Gazeteciler Gününü Kutladı
0
Geoit - Reklam Alanı (Yazı Sonu)

Didim Ticaret Odası Gazeteciler Gününü Kutladı

Didim Ticaret Odası, 10 Ocak Çalışan Gazeteciler Günü dolayısıyla ilçede görev yapan basın mensuplarıyla kahvaltıda bir araya geldi.

Didim Ticaret Odası gazetecileri unutmadı. 10 Ocak Çalışan Gazeteciler Günü olması nedeniyle ilçede çalışan gazetecilere yönelik düzenlenen kahvaltı programına, Didim Ticaret Odası Başkanı Hilmi Erbaş, Ticaret Odası Yönetim Kurulu Üyeleri ve İlçede faaliyet gösteren yerel ve ulusal medya basın mensupları katıldı. Atatürk Bulvarı üzerinde bulunan bir kafede düzenlenen kahvaltı programında konuşan Didim Ticaret Odası Başkanı Hilmi Erbaş, yaşanılan bilgi çağında, bilgi aktarımı, haber üretimi ve haberdar etmenin çok değerli hale geldiğini söyledi. Erbaş, gazetecilere önemli görevler düştüğünü ifade ederek, yerelde çalışan basın mensuplarının çektiği zorluklara değindi.

“TİCARET ODASI SEÇİMLERİNDE ORTAYA KOYDUĞUMUZ PROJELER ÜZERİNDE ÇALIŞIYORUZ”

Uzun zamandır gazetecilerle bir araya gelmeyen Ticaret Odası Başkanı Hilmi Erbaş, odanın gerçekleştirdiği çalışmalar hakkında bilgiler aktardı. Erbaş Ticaret Odası seçim sürecinde ne söylemişsek hangi projeyi ortaya koymuşsak o mihvalde çalışmalar yürütüyoruz diyerek “ Didim’de ortak, kollektif aklı geliştirme söylemimiz vardı. Biz onun altyapısını oluşturma çalışmalarının içerisindeyiz. Didim platformu oluşturacağımızı ifade etmiştik. Didim platformu oluştu, belediyemiz, odalarımız ve kamu yararına çalışan derneklerimizin içinde bulunduğu bir Didim platformu oluştu. Didim’i ve toplumu ilgilendiren birçok konuyu platformumuzun gündemine alıyoruz.” İfadelerine yer verdi.

“KURUMUMUZUN BÜTÜN BORÇLARINI KAPATTIK”

Geoit - Reklam Alanı (Yazı Sonu)

Ticaret Odası seçimlerinin ardından, kurumun borçlarıyla ilgilendiklerini aktaran Erbaş “ kurumumuzun birtakım borçları vardı. Onları kapattık, 31.12.2018 itibariyle kamu kurumlarına olan birikmiş borçlarımızın tamamını ödedik, Ticaret Odası şuan itibariyle herhangi bir kuruma, esnafa veya bir kişiye borçlu değildir. Kasasında da parası vardır. Önümüzdeki dönemde Ticaret Odası’nın bütçesini daha verimli ve daha etkin kullanma noktasında çok daha disiplinli bir çalışma yürüteceğiz.” Şeklinde konuştu.

Konuşmaların, ardından ilçede çalışan gazetecilere ajanda ve kalem hediye edildi.

Geoit - Reklam Alanı (Yazı Sonu)
Bu Yazıya Tepkiniz Ne Oldu?
İlginizi Çekebilir

Bültenimize Katılın

Hemen ücretsiz üye olun ve yeni güncellemelerden haberdar olan ilk kişi olun.

Yazar Hakkında

Yorum Yap