1. Ana Sayfa
  2. Didim Etkinlikler

Didim Bifest Start Alıyor

Didim Bifest  Start Alıyor
0
Geoit - Reklam Alanı (Yazı Sonu)

Didim Bifest Start Alıyor

Didim Poseidon Bisiklet Derneği (DİPOBİS), 26-28 Ekim tarihlerinde Didim Belediyesi işbirliği ile ilki yapacakları Didim BİFEST için Cuma gününden itibaren bisikletçiler Didim’e gelmeye başladılar.
DİPOBİS tarafından yapılan açıklamada şu ana kadar 300 bisikletçinin müracaat ettiğini ve yapılan hazırlıklar ve organizasyonun bu sayıyı ile sınırlandığı bildirildi.
Festival Porgramı şöyle 1.GÜN-26 EKİM CUMA
Misafirlerimizin karşılanması ve konaklama yerlerine yönlendirilmesi. Kamp kuracak katılımcılar kendi çadırlarını getirmeleri gerekmektedir. Otel tercih eden katılımcılar kendi tercihleri doğrultusunda istedikleri otelde kalabilirler. Otel konusunda bizim bir tasarrufumuz olmayacaktır. Otel rezervasyonunu ve toplanma yerlerine ulaşımı kendileri yapmak durumundadırlar. Tavşanburnu Tabiat Parkı’nda akşam yemeği verilecektir.
2.GÜN-27 EKİM CUMARTESİ
Tavşanburnu Tabiat Parkı’nda verilecek kahvaltının ardından, farklı konaklama tercihini seçenlerle Didim Cumhuriyet Meydanı’nda buluşulacaktır. 46 Km’lik tur buradan başlayacaktır. Miletos Antik Kenti’nde, Didim Belediyesi’nin öğle yemeği ikramının ardından Tavşanburnu Tabiat Parkı’nda turumuz sonlandırılacaktır. Burada da akşam yemeği verilecektir.
AKŞAM MÜZİKLİ EĞLENCE DÜZENLENECEK
-Gitar&Vokal olarak Engin Mutlu Balaban, Kemanda Erman Çakaloğlu ve yine vokal olarak Neval Berçem Eser sahne alacak.
3.GÜN-28 EKİM PAZAR
Tavşanburnu Tabiat Parkı’nda verilecek kahvaltının ardından, farklı konaklama tercihini seçenlerle Didim Cumhuriyet Meydanı’nda buluşulacaktır. 68 Km’lik tur buradan başlayacaktır. Altınkum’dan geçecek olan tur güzergâhımız Akbük’te verilecek öğle yemeğinin ardından Tavşanburnu Tabiat Parkı’nda sona erecektir. Festivalin kapanışı da burada gerçekleşecek.
Bisikletciler bugün verilecek startla başlayacak ilk sürüş gününde gün 46,7 km pedal basacaklar, ikinci gün 39,7km gidip, dönüşte 28,5 km yol yapacaklar.

Geoit - Reklam Alanı (Yazı Sonu)
Bu Yazıya Tepkiniz Ne Oldu?
İlginizi Çekebilir

Bültenimize Katılın

Hemen ücretsiz üye olun ve yeni güncellemelerden haberdar olan ilk kişi olun.

Yazar Hakkında

Yorum Yap