0

İçindekiler

                      

Yatırımlık Arsalar

 NERELERE YATIRIM YAPMALI

– Bakir yerlere yatırım yapın. Özellikle büyük şehir ve kasabalarda nüfus ve göçle birlikte yapılaşma sürekli şehrin dışına doğru yayılıyor.

– Bu nedenle arsa yatırımları için gelişmemiş bölgelerin veya yeni gelişmekte olan bölgelerden tercih edilmesi öneriliyor. Eğer risk göze alınmıyorsa, mutlaka imarlı arsalara yatırım tercih edilmeli.

– Arsanın büyüklüğü de son derece önemli. Yatırımcıların imkanları ölçüsünde, mümkün olduğu kadar büyük arsa alması öneriliyor.

– Ulaşım ve alt yapı arsanın değerini doğrudan etkiler. Arsanın yola cephesi ve cephe genişliği değerini yükseltir. Altyapısı değersiz olan yerler kısa vadeli düşünen yatırımcılar tarafından tercih edilmemeli.

– Doğal güzellik ve yakın çevresindeki yapılar da arsanın gelecekteki yapışım gösteren bir mercek gibidir. Yeni sanayileşen ya da yol geçen bölgelerde şehirlerin geliştiği yönü önceden görüp arsa alanlar kısa sürede çok büyük paralar kazanıyor. Büyük projelerin yanında arsa almak daima karlıdır.

ÖNE ÇIKAN BÖLGELER

Didim Ünsal Emlak olarak arsaların alıcısına kazanç getireceğini ön görüyoruz..“Düşük bir bütçe var ise metrekare fiyatı düşük geniş araziler her bölge için araştırılabilir.” Bunlardan biride Didim, Son yıllarda Egenin en çok yatırım yapılan bölgelerinden biridir.  Büyükşehirler’de yaşayanların hayali küçük bir sahil kasabasın’da emekliliğini yaşamaktır. Bunun için ilk adım ileriye dönük bir arsa almak. Didim ve çevresinde yatırıma uygun imarlı, imarsız yatırım için uygun arsalar tavsiyemizdir.. Didim, Altınkum, Akbük, Akyeniköy, Yeşiltepe, Seyrantepe, Bozseki, Balova, Kazıklı’ da yatırım için gözde değerlenen bölgelerdir.

 

Didim Ünsal Emlak- Haluk Ünsal

Tel: 0 532 268 02 99

Bu Yazıya Tepkiniz Ne Oldu?
 • 0
  be_endim
  Beğendim
 • 0
  alk_l_yorum
  Alkışlıyorum
 • 0
  e_lendim
  Eğlendim
 • 0
  d_nceliyim
  Düşünceliyim
 • 0
  _rendim
  İğrendim
 • 0
  _z_ld_m
  Üzüldüm
 • 0
  _ok_k_zd_m
  Çok Kızdım
Paylaş
İlginizi Çekebilir

Bültenimize Katılın

Hemen ücretsiz üye olun ve yeni güncellemelerden haberdar olan ilk kişi olun.

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Bu site, istenmeyenleri azaltmak için Akismet kullanıyor. Yorum verilerinizin nasıl işlendiği hakkında daha fazla bilgi edinin.