1. Ana Sayfa
  2. Didim Etkinlikler

Didim’i Ödüllerle Taçlandırdılar

Didim’i Ödüllerle Taçlandırdılar
0
Geoit - Reklam Alanı (Yazı Sonu)

Didim’i Ödüllerle Taçlandırdılar

İzmir’de bu yıl 6-8 Aralık tarihlerinde 12’ncisi düzenlenen Travel Turkey İzmir Fuarı‘na Ege’nin en önemli turizm merkezlerinden biri olan Didim ilçesinden fuarda farklı branşlarda düzenlenen yarışmalara katılan öğrenciler, kazandıkları ödüllerle Didim’i taçlandırdı.
Didim Zeynep Mehmet Dönmez Mesleki ve Teknik Anadolu Lisesi öğrencileri, 6-8 Aralık 2018 tarihleri arasında FUAR İzmir´de Travel Turkey ile eş zamanlı gerçekleştirilen IBATECH İzmir Fuarı´ndaki yemek yarışmasında 3 gümüş ve 1 bronz madalya olmak üzere toplamda 4 madalya alarak adından söz ettirmeyi başardı.
Travel Turkey İzmir Fuarı’nda 6 Aralık tarihinde yapılan ‘Bireysel Öğrenci Ana Yemek Yarışması’nda başarılı olan Zeynep Mehmet Dönmez Mesleki ve Teknik Anadolu Lisesi’nin 2 öğrencisi 2 gümüş madalya kazanırken, fuarda 8 Aralık günü düzenlenen ‘Liseler En İyi Ekip Bölümü’nde ise; iki ekiple yarışmaya katılan okul öğrencileri tatlı ve yemeklerde hünerlerini alan öğretmenleri öncülüğünde sergiledi. Yarışma sonucunda Zeynep Mehmet Dönmez Mesleki ve Teknik Anadolu Lisesi adına yarışan her iki ekipte başarılı bulunarak, ekiplerden 1’i gümüş diğeri de bronz madalya almaya hak kazandı.

Geoit - Reklam Alanı (Yazı Sonu)
Bu Yazıya Tepkiniz Ne Oldu?
İlginizi Çekebilir

Bültenimize Katılın

Hemen ücretsiz üye olun ve yeni güncellemelerden haberdar olan ilk kişi olun.

Yazar Hakkında

Yorum Yap