1. Anasayfa
 2. Bilgi
Trendlerdeki Yazı

Uluslararası Gayrimenkul Ve Yatırım Fuar

Bodrum'da Uluslararası Gayrimenkul Ve Yatırım Fuar’ı Kapılarını Açıyor!

Bodrum’da 3. Uluslararası Gayrimenkul Ve Yatırım Fuarı Etkinliği
0
Geoit - Reklam Alanı (Yazı Sonu)

Bodrum’da 3. Uluslararası Gayrimenkul Ve Yatırım Fuarı Etkinliği

Bodrum’da 3. Uluslararası Gayrimenkul Ve Yatırım Fuarı Etkinliği; İdeal Fuar, Necdet Yapı ve Çağanlar İnşaat Ana sponsorluğunda 09 – 12 Kasım tarihleri arasında 3. Uluslararası İnşaat, Gayrimenkul, Yapı ve Dekorasyon Fuarı’nı düzenliyor. Fuar Perşembe günü resmi açılışla kapılarını ziyaretçilere açacak.

Geçtiğimiz yıl düzenlediği fuarlarla dikkatleri üzerine çeken İdeal Fuar, Mayıs ayında önemli bir fuara da imza atıyor. İdeal Fuar, Necdet Yapı ve Çağanlar İnşaat Ana sponsorluğunda 09 – 12 Kasım tarihleri arasında 3. Uluslararası İnşaat, Gayrimenkul, Yapı ve Dekorasyon Fuarı’nı düzenliyor. Fuara, birçok proje üreten ve dekoratif iş alanlarında iş yapan, sektöre yön veren firmalar katılacak.

İdeal Fuar, tarafından düzenlenen Bodrum Uluslararası Gayrimenkul Ve Yatırım Fuarı Etkinliği 09 Kasım Perşembe günü açılıyor. 09 – 12 Kasım 2023 tarihleri arasında gerçekleşecek fuar, Bodrum Herodot Kültür Merkezi Fuar alanında yapılacak.

Başta Rusya olmak üzere, Dubai, Ukrayna, Kıbrıs ve Ortadoğu Ülkeleri’nden firmaların katılımcı olduğu fuar, Dünya’nın çeşitli ülkelerinden ziyaretçileri ağırlıyor. Milyon dolarlık yatırımcıları Bodrum’da bir araya getiren fuarda emlak, inşaat, inşaat projeleri ile inşaat sektörü tedarikçileri olmak üzere dört ana katılımcı kategorisi bulunuyor. Fuara Bölge birçok proje üreten ve dekoratif iş alanlarında iş yapan, sektöre yön veren firmalar katılacak.

Gayrimenkul, İnşaat ve Yapı Dekorasyon firmalarının birbiriyle heyecan verici iş birlikleri kurmasına olanak tanıyacak, Gayrimenkul sektöründeki en iyi projelerin ve cazip fiyat seçeneklerinin de ön plana çıkacağı fuar, ziyaretçilerin yoğun ilgisini şimdiden çekmiş durumda!

Geoit - Reklam Alanı (Yazı Sonu)

Türkiye ve Dünya’nın farklı bölgelerindeki üretici, satıcı, alıcı ve tedarikçilerin ürün ve hizmetini buluşturan 3. Uluslararası Gayrimenkul Ve Yatırım Fuarı Etkinliği emlak, inşaat projeleri, tedarikçi ürünlerinin yanı sıra, stant etkinlikleri ile de renkli görüntülere sahne oluyor. Fuar 09 – 12 Kasım  2023 tarihleri arasında gezilebilecek.

Aysa, Avrupa, Ortadoğu ve Körfez Ülkeleri gibi dünyanın bir çok yerinde yatırımcıların beklendiği fuar, Necdet Yapı Ana Sponsorluğunda gerçekleşecek. Yerli ve yabancı yatırımcıların katılımla gerçekleşecek Emlak Sektörünün Önde Gelen Firmalarının ve Dev Projelerin yer Alacağı fuarda, sektör temsilcileri, yatırım, finans, sermaye ve pazarlama kuruluşlarının yanı sıra gayrimenkul, devre mülk, villa, termal tesis, plaza ve çeşitli yaşam merkezleri de yer alacak.

RECEP KARAKAYA: FARKLI PROJELERLE BODRUM’DA VAR OLMAYA DEVAM EDECEĞİZ

İdeal Fuar Yönetim Kurulu Başkanı Recep Karakaya, kongre turizmine yönelik mesajlar verdi. Karakaya, “İdeal Fuar olarak Bodrum’da geçtiğimiz yıl 10 yakın fuar düzenledik. Bundan sonra da İdeal Fuar olarak farklı projelerle Bodrum’da var olmaya devam edeceğiz. Bodrum, turizm açısından çok önemli bir vizyona sahip. Bu bağlamda İdeal Fuar olarak bu vizyonu, doğru kanalize ederek, kongre turizmine katkı sunmayı hedefliyoruz. 2023 gibi 2024 yılında da bu misyonla fuarlar gerçekleştireceğiz. Bu fuarın oluşmasında bizlere yer tahsisi sağlayan Bodrum Belediyesi’ne, ana sponsorlarımız, Necdet Yapı ve  katkı sağlayan bütün bileşenlere çok teşekkür ederim. Yine Ağustos 14 – 17 Mart 2024 tarihinde fuarımızın 4. Gerçekleştireceğiz.  Dubai, Miami, Kıbrıs ve Montenegro’dan büyük gayrimenkul firmalarının projelerini Bodrum’da sergileyecek büyük bir fuar organizasyonumuz olacak” diye konuştu.

Bodrum’da düzenlenecek Uluslararası Gayrimenkul Ve Yatırım Fuar Etkinliğine Didim’de İnşaat sektörünün önde gelen firmalarından Necdet Yapı firması da katılım sağlayacak. Didim’de ses getiren ve kaliteden ödün vermeden yüzlerce lüks konut yapan Necdet Yapı Bodrumda ses getirecek bir projeye imza atıyor. Projenin tanıtımı Bodrumda düzenlenecek fuarda yapılacak. Fuara tüm misafirlerimizi bekleriz.

Geoit - Reklam Alanı (Yazı Sonu)
Bu Yazıya Tepkiniz Ne Oldu?
 • 0
  be_endim
  Beğendim
 • 0
  alk_l_yorum
  Alkışlıyorum
 • 0
  e_lendim
  Eğlendim
 • 0
  d_nceliyim
  Düşünceliyim
 • 0
  _rendim
  İğrendim
 • 0
  _z_ld_m
  Üzüldüm
 • 0
  _ok_k_zd_m
  Çok Kızdım
Paylaş

Bültenimize Katılın

Hemen ücretsiz üye olun ve yeni güncellemelerden haberdar olan ilk kişi olun.

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Bu site, istenmeyenleri azaltmak için Akismet kullanıyor. Yorum verilerinizin nasıl işlendiği hakkında daha fazla bilgi edinin.