1. Anasayfa
 2. Didim Etkinlikleri

Didim Kuem Kadınları Maske Üretimine Başladı

Didim Kuem Kadınları Maske Üretimine Başladı
1

Didim Kuem Kadınları Maske Üretimine Başladı

Didimde maske üretimi başladı.

Didim Kuem Kadınları Maske Üretimine Başladı. Didim Belediyesinin de ortak olduğu  S.S KUEM Kadın Kooperatifi maske üretimine başladı. S.S KUEM’in kendi atölyesinde 5 gönüllü kadınla başlayan üretim tamamen steril ortamda ve günlük kapasitesi artarak devam ediyor. S.S KUEM  Kooperatifi Başkanı  Sevinç Karataş üretime heyecanla başladık. Üretim öncesi üretim ve hijyen kuralları’ na uygun olarak kumaşlar yıkanıp ütülenerek  imalata başlanıyor. Ayrıca S.S KUEM  Kooperatifi Başkanı  Sevinç Karataş Korona virüsü ile mücadelede kadın eli olmadan olmaz. Gönüllü kadınlarımız teşekkür ederiz, kapasitemizi azami  seviyeye çıkarmayı istiyoruz ” dedi.

Didim Belediye Başkanı Deniz Atabay; “bu zorlu dönemde elini taşın altına koyarak maske üretimi gerçekleştiren KUEML’li kadınlara teşekkür” etti ve Didim  başta olmak üzere ihtiyaç olan tüm bölgelere gönderilmek üzere hazırlanan maskeler üretiyoruz. Emekleriniz için, güzel dilekleriniz için teşekkürler S.S KUEM.” dedi.

didimde maske üretimi başladı.

 

Bu Yazıya Tepkiniz Ne Oldu?
 • 0
  be_endim
  Beğendim
 • 0
  alk_l_yorum
  Alkışlıyorum
 • 0
  e_lendim
  Eğlendim
 • 0
  d_nceliyim
  Düşünceliyim
 • 0
  _rendim
  İğrendim
 • 0
  _z_ld_m
  Üzüldüm
 • 0
  _ok_k_zd_m
  Çok Kızdım
Paylaş

Bültenimize Katılın

Hemen ücretsiz üye olun ve yeni güncellemelerden haberdar olan ilk kişi olun.

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Bu site, istenmeyenleri azaltmak için Akismet kullanıyor. Yorum verilerinizin nasıl işlendiği hakkında daha fazla bilgi edinin.