1. Anasayfa
 2. Didim Haberleri

Didim Yeni Yıla Hazır

Didim Yeni Yıla Hazır
1

Didim Yeni Yıla Hazır

Didimde esnaf, yaklaşan yeni yıl öncesinde vitrinlerini rengarenk süslerken müşterilerine güzel bir atmosfer sunmak isteyen işletmeler, çam ağaçları, konfetiler ve ışıklı süslemelerle yeni yıla girmeye hazırlanıyor. Eğlence mekanları ve oteller, yılbaşı için gala geceleri düzenleyerek müşterilerini fasıl, oryantal ve canlı müzik ile eğlendirecek.

Eğlence mekanları ve belediyenin yaptığı ışıklandırma çalışmalarıyla turistik ilçe Didim, ışıl ışıl oldu. Didimliler ve yeni yılı karşılamak üzere Didim’i seçecek tatilciler, yılbaşına otellerde düzenlenen yılbaşı balosunda ve eğlence mekanlarındaki kutlamalarla girecek. Yeni yılın yaklaşmasıyla Didim’deki otel, restoran ve barlar, özel gala geceleri hazırladı.

Eğlence sektörü işletmeleri, 100 ile 250 lira arasında değişen gala gecelerinde, dans gösterilerinden fasıla, canlı müzikten oryantale ve çekilişlere kadar yılbaşı geleneklerini yaşatırken oteller de 150- 300 lira arasında değişen konaklama ve eğlence paketleri hazırladı. Didim’deki Grand Didyma Otel, Aurum Moon Otel ve Didim Beach Elegance Otel, yılbaşı özel hazırlığı yaptı. Didim’in yaz kış kapanmayan mekanları Eflatun Bar, Temmuz Bar, Tren Brasserie ve Rehab Bar da özel yılbaşı partileriyle konuklarını ağırlayacak.

EĞLENCE MEKANLARI YENİ YILA COŞKUYLA GİRECEK
Didimliler ve yeni yılı karşılamak üzere Didim’i seçecek tatilciler, yılbaşına otellerde düzenlenen yılbaşı balosunda ve eğlence mekanlarında düzenlenecek kutlamalarla girecek. Yeni yılın yaklaşmasıyla Didim’deki otel, restoran ve barlar, özel gala geceleri hazırladı. Eğlence sektörü işletmeleri gala gecelerinde, dans gösterilerinden fasıla, canlı müzikten oryantale ve çekilişlere kadar yılbaşı geleneklerini yaşatırken, otel ve konaklamalar da eğlence ortamları yaratmak için süslenerek hazır hale getirildi. Didim’de yaz kış kapanmayan mekanlar ise; özel yılbaşı programlarıyla konuklarını ağırlayacak.

VİTRİNLERDE YENİ YIL HAZIRLIĞI

İlçedeki esnaf, yaklaşan yeni yıl öncesinde vitrinleri renklendirirken müşterilerine güzel bir atmosfer sunmak isteyen işletmeler ise çam ağaçları, konfetiler ve ışıklı süslemelerle yeni yıla girmeye hazır. Vitrin süslemelerinin bir işyeri için çok önemli olduğunu belirten Didim‘de faaliyet gösteren Elit Bijuteri işletmecisi Tülin Beytekin, vitrin süslemeleri özellikle dükkan içindeki ürünlerin satılması ve pazarlanmasında birinci derece etken olduğunu ifade ederek yeni yıl öncesinde tüm hazırlıkların tamamlandığını söyledi.

Bu Yazıya Tepkiniz Ne Oldu?
 • 0
  be_endim
  Beğendim
 • 0
  alk_l_yorum
  Alkışlıyorum
 • 0
  e_lendim
  Eğlendim
 • 0
  d_nceliyim
  Düşünceliyim
 • 0
  _rendim
  İğrendim
 • 0
  _z_ld_m
  Üzüldüm
 • 0
  _ok_k_zd_m
  Çok Kızdım
Paylaş

Bültenimize Katılın

Hemen ücretsiz üye olun ve yeni güncellemelerden haberdar olan ilk kişi olun.

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Bu site, istenmeyenleri azaltmak için Akismet kullanıyor. Yorum verilerinizin nasıl işlendiği hakkında daha fazla bilgi edinin.

Yorumlar (1)

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Bu site, istenmeyenleri azaltmak için Akismet kullanıyor. Yorum verilerinizin nasıl işlendiği hakkında daha fazla bilgi edinin.