1. Ana Sayfa
  2. Haberler

Didim Apollon Tapınağı ve Sahiller Kapatıldı

Didim Apollon Tapınağı ve Sahiller Kapatıldı
0
Geoit - Reklam Alanı (Yazı Sonu)

Didim Apollon Tapınağı ve Sahiller Kapatıldı

Apollon Tapınağı Çevresi

Didim Apollon Tapınağı ve Sahiller Kapatıldı. Ülke genelinde alınan Korona virüs tedbirleri kapsamında Didim’de bulunan Apollon Tapınağı ziyaretçilere kapatıldı. Ülke genelinde alınan Korona virüs tedbirleri kapsamında Müze ve ören yerlerinin ziyaretlere kapatılmasının ardından her yıl yerli ve yabancı binlerce turistin ziyaret ettiği Didim’deki Apollon Tapınağı ziyaretçilere kapatıldı. Tapınağa ziyaretlerin kapatılmasıyla birlikte restoran, lokanta, kahvehane ve kafelerin de geçici süreyle faaliyetlerinin durdurulmasının ardından Tapınak ve çevresi adeta sessizliğe büründü. Apollon Tapınağı ve çevresinde mekanların kapatılması ile her yer gibi Apollon tapınağı çevresi de sessizliğe büründü

 

 

 

Altınkum Yalı Caddesi

Tarihi yerlerde ki yasaklardan sonra mesire yerleri sahiller deniz kenarları da Korona virüs tedbirleri kapsamında yasaklanınca Didimlilerin sürekli ziyaret ettiği vakit geçirdiği Altınkum Plajı, Yalı caddesi de bom boş kaldı.

Geoit - Reklam Alanı (Yazı Sonu)

İnşallah en kısa zamanda korona Virüs belası dünyanın üzerinden kalkar sağlıklı huzurlu günlerimize ve sevdiklerimize kavuşuruz.

Sağlıklı Kalın Evde Kalın

 

Altınkum Sahilden Karantinalı Görüntüler

Geoit - Reklam Alanı (Yazı Sonu)
Bu Yazıya Tepkiniz Ne Oldu?

Bültenimize Katılın

Hemen ücretsiz üye olun ve yeni güncellemelerden haberdar olan ilk kişi olun.

Yazar Hakkında

Yorum Yap