1. Anasayfa
 2. Didim Hakkında

Deniz, Güneş ve Tarihi Bir Arada Bulabileceğiniz Tatil Beldesi DİDİM


0
Geoit - Reklam Alanı (Yazı Sonu)
Aydın, Didim, Altınkum Plajı

Deniz, Güneş ve Tarihi Bir Arada Bulabileceğiniz Tatil Beldesi

DİDİM

 

 

Aydın il merkezine bir saatlik mesafede yer alan, zengin bir kültürel dokuya, altın renkli plajlara, doğa harikası koylara sahip Didim, Türkiye’nin önemli tatil beldelerinden biridir. Didim’de antik dünyanın en büyük ve en önemli tapınaklarından olan Apollon Tapınağı’nı ziyaret edebilir, Egenin güzelliklerini keşfede bilirsiniz.

 

Didim’in diğer yazlık yerleşimlere göre bir diğer farklılığı da yalnızca tatil sezonunda hareketlenen ve kışın tamamen boşaltılan tatil beldelerinden olmaması İngilizler başta olmak üzere farklı milletlerden kişilerin daimi ikametgah olarak belirledikleri Didim alış veriş merkezleri, mağazaları ve büyük marketleri ile yılın her dönemde canlı bir yerleşim.

Geoit - Reklam Alanı (Yazı Sonu)

 

 

Büyük şehirlerden sahil kasabalarına göç dalgasında Didim en çok tercih edilen tatil beldesidir. Çevre tatil beldelerine göre gayrimenkul fiyatlarının uygunluğu, Didim ve çevresinde Satılık Yazlık, Satılık Villa, Satılık Daire’ lere olan talebi artırdı. Yatırımcılarında tercih ettiği bölgedir. Didim’in tercih edilen Mahalleleri;  Altınkum, Çamlık, Yeşilkent, Mavişehir, Akbük gibi semtleri dir

 

Egenin gözde plajlarından olan Altınkumda ve bununla yetinmezseniz tekne turlarına katılarak birbirinden güzelkoylar da denize girebilir, çevresindeki antik kentleri ve doğal güzellikleride keşfedebilir ,Ayrıca yaz aylarında gece hayatı ile eğlencenin doruğuna çıkarsınız.

 

Geoit - Reklam Alanı (Yazı Sonu)
Bu Yazıya Tepkiniz Ne Oldu?
 • 0
  be_endim
  Beğendim
 • 0
  alk_l_yorum
  Alkışlıyorum
 • 0
  e_lendim
  Eğlendim
 • 0
  d_nceliyim
  Düşünceliyim
 • 0
  _rendim
  İğrendim
 • 0
  _z_ld_m
  Üzüldüm
 • 0
  _ok_k_zd_m
  Çok Kızdım
İlginizi Çekebilir

Bültenimize Katılın

Hemen ücretsiz üye olun ve yeni güncellemelerden haberdar olan ilk kişi olun.

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.