1. Ana Sayfa
  2. Didim Hakkında

Deniz, Güneş ve Tarihi Bir Arada Bulabileceğiniz Tatil Beldesi DİDİM


0
Geoit - Reklam Alanı (Yazı Sonu)
Aydın, Didim, Altınkum Plajı

Deniz, Güneş ve Tarihi Bir Arada Bulabileceğiniz Tatil Beldesi

DİDİM

 

 

Aydın il merkezine bir saatlik mesafede yer alan, zengin bir kültürel dokuya, altın renkli plajlara, doğa harikası koylara sahip Didim, Türkiye’nin önemli tatil beldelerinden biridir. Didim’de antik dünyanın en büyük ve en önemli tapınaklarından olan Apollon Tapınağı’nı ziyaret edebilir, Egenin güzelliklerini keşfede bilirsiniz.

 

Didim’in diğer yazlık yerleşimlere göre bir diğer farklılığı da yalnızca tatil sezonunda hareketlenen ve kışın tamamen boşaltılan tatil beldelerinden olmaması İngilizler başta olmak üzere farklı milletlerden kişilerin daimi ikametgah olarak belirledikleri Didim alış veriş merkezleri, mağazaları ve büyük marketleri ile yılın her dönemde canlı bir yerleşim.

Geoit - Reklam Alanı (Yazı Sonu)

 

 

Büyük şehirlerden sahil kasabalarına göç dalgasında Didim en çok tercih edilen tatil beldesidir. Çevre tatil beldelerine göre gayrimenkul fiyatlarının uygunluğu, Didim ve çevresinde Satılık Yazlık, Satılık Villa, Satılık Daire’ lere olan talebi artırdı. Yatırımcılarında tercih ettiği bölgedir. Didim’in tercih edilen Mahalleleri;  Altınkum, Çamlık, Yeşilkent, Mavişehir, Akbük gibi semtleri dir

 

Egenin gözde plajlarından olan Altınkumda ve bununla yetinmezseniz tekne turlarına katılarak birbirinden güzelkoylar da denize girebilir, çevresindeki antik kentleri ve doğal güzellikleride keşfedebilir ,Ayrıca yaz aylarında gece hayatı ile eğlencenin doruğuna çıkarsınız.

 

Geoit - Reklam Alanı (Yazı Sonu)
Bu Yazıya Tepkiniz Ne Oldu?
İlginizi Çekebilir

Bültenimize Katılın

Hemen ücretsiz üye olun ve yeni güncellemelerden haberdar olan ilk kişi olun.

Yazar Hakkında

Yorum Yap