1. Ana Sayfa
  2. Didim Hakkında

Didim Altınkum Günlük Tekne Turları

Didim Altınkum Günlük Tekne Turları
0
Geoit - Reklam Alanı (Yazı Sonu)

Didim Altınkum Günlük Tekne Turları

Didim Altınkum Günlük Tekne Turları; Didim’de yapılacak aktivitelerden biri de tekneyle günübirlik çıkılan bu gezilerdir.

Tekne Turları Sabah saat 10:00 da Limandan hareketle başlar, Tekneler’de Müzik eşliğinde Animasyonlarla eğlence başlar. Misafirler ister güneşlenir, isterse masalarda oturarak Egenin eşsiz güzelliklerini seyredebilirler. Gezilecek koylarda demirledikten sonra kendilerini Ege’nin cam mavisi koylarının serin sularına kendinizi bırakabilirsiniz..

Tur teknelerinin hepsi güvenlidir. Gerekli emniyet tedbirleri alınmıştır. Sahil güvenliğin kontrolündedir.Yolcu sayısı kadar can yeleği, yangın söndürücü vb. ekipman donatılmış ve son derece güvenilir.

Tur tekneleri genellikle öğlen yemeklerini kendi mutfaklarında hazırlayarak misafirlerine servis etmektedirler. Menüde Köfte, Makarna,Tavuk, Balık, Salata gibi çeşitleri her gün değiştirerek misafirlerine ikram etmektedirler. Rezervasyonunuzu yaparken menüyü öğrene bilirsiniz.

Akşam Saat  17:00 sularında dönülen bu gezide bütün misafirler eğlenmiş ve mutlu bir şekilde şarkılar eşliğinde limana yanaşarak tekneden tekrar buluşmak üzere teknelerden ayrılırlar.

Geoit - Reklam Alanı (Yazı Sonu)

Didim’e gelip de bu geziye katılmamak olmaz.

Altınkum’da sahilde akşamları gezerken Tur teknelerinin limanını mutlaka görürsünüz. Her teknenin önünde görevlileri durmaktadır. Tur hakkında bilgi alarak istediğiniz tekneyi seçerek rezervasyonunuzu yapabilirsiniz.

Geoit - Reklam Alanı (Yazı Sonu)
Bu Yazıya Tepkiniz Ne Oldu?

Bültenimize Katılın

Hemen ücretsiz üye olun ve yeni güncellemelerden haberdar olan ilk kişi olun.

Yazar Hakkında

Yorum Yap