1. Ana Sayfa
  2. Didim Etkinlikler

Söz Yazarı ve Besteci Hüsnü Arkan Didim Eflatun Bar’da

Söz Yazarı ve Besteci Hüsnü Arkan Didim Eflatun Bar’da
0
Geoit - Reklam Alanı (Yazı Sonu)

Söz Yazarı ve Besteci Hüsnü Arkan Didim Eflatun Bar’da,

Söz Yazarı ve Besteci Hüsnü Arkan Didim Eflatun Bar’da, Değerli sanatcımız, söz yazarı ve Besteci Hüsnü Arkan, Eflatun Bar katkıları ile Didim Halkı ile buluşacak.

Eflatun Bar Didim’de ilk lere imza atmaya devam ediyor. Eflatun Bar’ı takip etmeye devam edin. Eflatun Bar Didim Altınkum’da Yalı Caddesinde.

30 Kasım 2019 Cumartesi Akşamı Eflatun Bar‘ da yerinizi ayırın.

Rezervasyon ve Bilet Satış : ☎ 0 533 638 59 54

Hüsnü Arkan Biyografi;

Temmuz 1991’de “Bir Yalnızlık Ezgisi” isimli ilk solo albümünü yayımlayan Hüsnü Arkan, Emin İgüs’ten sonra 1993’te “İstavrit” albümüyle vokalist, söz yazarı ve besteci olarak Ezginin Günlüğü’ne katıldı. Nadir Göktürk ile birlikte 1993’ten bu yana çıkan Ezginin Günlüğü albümlerinin mimarlarından olan Arkan, aynı zamanda “Ölü Kelebeklerin Dansı”, “Menekşeler Atlar ve Oburlar”, “Uzun Bir Yolculuğun Bittiği Yer”, “Uyku”, “Mino’nun Siyah Gülü”, “Hırsız ve Burjuva”, “Gülhisarlı Terziler” adlı yedi romanının yanında Hiçe Doğru ve “Naş” adlı iki şiir kitabı yayınladı.

Hüsnü Arkan 2015 yılında yayınladığı Hırsız ve Burjuva isimli kitabıyla 44. Orhan Kemal En İyi Roman ödülünün de sahibi oldu. 2010 yılında Ezginin Günlüğü grubundan ayrılan sanatçı, 13 Ocak 2011’de “Solo” isimli ikinci albümünü yayımladı.

Geoit - Reklam Alanı (Yazı Sonu)

İlk single çalışması olan 5 Mayıs’ı Ekim 2011’de piyasaya süren Hüsnü Arkan, 4 Mart 2013 tarihinde ise “Yalnız Değiliz” isimli üçüncü albümüyle adından söz ettirdi. Ekim 2015’de yayınlanan dördüncü solo albümü Kırık Hava ile beğeni toplayarak geniş kitlelere ulaşan Hüsnü Arkan, konserlerine de edebiyat çalışmalarına da ara vermeden devam ediyor.

Geoit - Reklam Alanı (Yazı Sonu)
Bu Yazıya Tepkiniz Ne Oldu?
İlginizi Çekebilir

Bültenimize Katılın

Hemen ücretsiz üye olun ve yeni güncellemelerden haberdar olan ilk kişi olun.

Yazar Hakkında

Yorum Yap