1. Ana Sayfa
  2. Gezilecek Yerler

Ramazan Bayramı Karantina Başlamadan Kazıklı’da Gezi

Ramazan Bayramı Karantina Başlamadan Kazıklı’da Gezi
0
Geoit - Reklam Alanı (Yazı Sonu)

Ramazan Bayramı Karantina Başlamadan Kazıklı’da Gezi.

2020 Ramazan Bayramı pandemi sebebi ile 81 ilde sokağa çıkma yasağı ilan edildi. Didim Ünsal Gayrimenkul olarak hem portföy ziyaretleri hem yeni portföy oluşturma sebebi ile Muğla Milas Kazıklı Köyü ve Gürçamlar plajını gezdik.

Doğanın bize sunduğu muhteşem güzellikler karşısında emin olun kendimizi doğa dan alamadık. Etrafın sessizliği, kuş sesleri, yanımızda bulunan çiftlikte gelen çeşitli canlıların sesleri ile adeta konser dinledik.

Öncelikle muhteşem Kazıklı Koyu manzarasına sahip Zeytinlik arazisinde küçük bir gezi yaptık resimler çektik ve Kazıklı koyunun muhteşem manzarasından sonra Gürçamlar plajına indik. Gürçamlar plajına yakın Sitelerde bulunan kişiler karantina günlerini burada geçirmek için diğer İllerden gelmişler. küçük guruplar halinde sosyal mesafelerini koruyarak doğada yürüyüş yapıyorlar. Kimileri bahçelerinde düzenleme ve tadilatlarını yapıyorlar.

Bu pandemi sebebi ile insanoğlu doğaya toprağa dönüş yaptı. Doğanın Tabiatın muhteşem güzelliği bizleri kendimizden aldı. Güzel bir gün geçirdik sizinle bu kareleri paylaşmak istedim.

Karantinalı Ramazan Bayramınız Tebrik Eder tekrarlarının sağlık ve sıhhat içinde gelmesini temenni ediyoruz.

Geoit - Reklam Alanı (Yazı Sonu)

Mutlu Bayramlar Didim İnfo Dostları.

Geoit - Reklam Alanı (Yazı Sonu)
Bu Yazıya Tepkiniz Ne Oldu?
İlginizi Çekebilir
DİDİM DIVING CENTER

Bültenimize Katılın

Hemen ücretsiz üye olun ve yeni güncellemelerden haberdar olan ilk kişi olun.

Yazar Hakkında

Yorum Yap