1. Ana Sayfa
  2. Faydalı Bilgiler

Pandemide Kapalı Olan Bazı Kuaförler Yenilendi

Pandemide Kapalı Olan Bazı Kuaförler Yenilendi
0
Geoit - Reklam Alanı (Yazı Sonu)

Pandemide Kapalı Olan Bazı Kuaförler Yenilendi

Pandemide Kapalı Olan Bazı Kuaförler Yenilendi, Pandemi (Covid-19) sürecinde kapalı kalan kuaförler zor günlerin de gene müşterilerini düşünerek salonlarını yenilediler. Yaklaşık 2 ay boyunca iş yerlerini açamadılar. İş yerlerini açma günü geldiğinde müşterilerine daha iyi hizmet vermek için tadilatlarını yaptılar. Covid – 19 hastalığından korunmak kendi sağlıkları ve müşteri sağlıkları için hijyeni elden bırakmadılar salonlarını dezenfekte ettirdiler.

21 Mart’ta geçici olarak faaliyetleri durdurulan berber, kuaför ve güzellik salonları, normalleşme adımları kapsamında yayınlanan yeni genelgeyle 04.05.2020 pazartesi günü tekrar hizmete açıldı.
Didim Belediyesi, uzun süre sonra tekrar işinin başına geçen berber, kuaför ve güzellik salonu çalışanlarının yanındaydı. Didim Belediyesi Sağlık İşleri Müdürlüğü ekipleri, tulumlarını giyerek alkol içerikli dezenfektanlarla işletmelerin kullandığı ekipmanı, koltukları, masa ve lavaboları, duvar ve camları olmak üzere her yerini dezenfekte etti.

Geçici faaliyeti durdurulan kuaförler den tadilat yapanlardan biride Atatürk Bulvarı üzerin Teknosa nın yanında hizmet veren Kuaför Emine yenilenmiş dezenfekte edilmiş salonu müşterileri için hazır. Çok uzun yıllardır Didimde aynı (Efeler Mah. Atatürk Bulvarı No57/A) adres’ te hizmet veren Kuaför Emine yenilenmiş salonunda tekrar müşterileri ile buluşmanın heyecanını yaşadı.

Tüm esnafımıza Sağlıklı ve Güzel günlerde hizmet vermelerinin mutluluğunda bereketli kazançlı günler diliyoruz.

Geoit - Reklam Alanı (Yazı Sonu)
Didim Kuaförleri

Didim Kuaförleri

Geoit - Reklam Alanı (Yazı Sonu)
Bu Yazıya Tepkiniz Ne Oldu?
İlginizi Çekebilir

Bültenimize Katılın

Hemen ücretsiz üye olun ve yeni güncellemelerden haberdar olan ilk kişi olun.

Yazar Hakkında

Yorum Yap