1. Ana Sayfa
  2. Didim Etkinlikler

İkinci Bahar Adlı Tiyatro Didimde

İkinci Bahar Adlı Tiyatro Didimde
0
Geoit - Reklam Alanı (Yazı Sonu)

İkinci Bahar Adlı Tiyatro Didimde

Tarih: 18.02.2019 Pazartesi

Yer: Didim Nurullah Kocabıyık Kültür merkezi

Saat: 20:30

iletişim: 553 427 05 22

Tiyatronun Konusu

İki kuşak var, idealleri, hayalleri çok çalışmak, çok çok para kazanmak üzerine kuran bir genç kuşak ve solmuş çiçeklerin kendine özgü kokuları olduğunu geç de olsa fark etmiş olan diğer kuşak. Yaşamımız anlamını yitirmeye başlayınca, gerçekten ölmeye başlarız ve bunun kaç yaşında olduğumuzla alakası yoktur.

Geoit - Reklam Alanı (Yazı Sonu)

Aşk, romantizm, komedi.. siz yine hep bizimle olun!

Oyuncular

56’ncı sanat yılını kutlayan  Cihat Tamer ile Bedia Ener’i tiyatro sahnesinde buluşturan ‘İkinci Bahar‘ adlı oyunda ikiliye; Buket Dereoğlu, Emre Törün ve Serkan Budak eşlik ediyor.

Alfonso Paso’nun eserinden uyarlanan oyunun yönetmenliğini Serkan Budak üstleniyor. İnsanın ancak yaşama sevincini yitirdiği zaman öleceğini anlatan oyun “Aşkın ve mutluluğun yaşı yoktur” temasıyla yola çıkıyor.

26 yıl sonra sahnede
İkinci Bahar’ ile 26 yıl sonra tiyatro sahnesine döndüğü için çok heyecanlı olduğunu belirten Cihat Tamer, “Yıllar sonra tiyatro sahnesinde olmak beni çok mutlu ediyor. Aynı zamanda çok heyecanlıyım. 56’ncı sanat yılımı da bu oyun ve mutlulukla kutluyorum” dedi.

Oyunun bir diğer usta ismi Bedia Ener, “Oyun çok sevimli ve içinde olduğum için çok mutluyum. Cihat ile çalışmak büyük bir mutluluk. O benim hem abim, hem de meslek büyüğümdür” ifadelerimi kullandı.

 

Geoit - Reklam Alanı (Yazı Sonu)
Bu Yazıya Tepkiniz Ne Oldu?
İlginizi Çekebilir

Bültenimize Katılın

Hemen ücretsiz üye olun ve yeni güncellemelerden haberdar olan ilk kişi olun.

Yazar Hakkında

Yorum Yap