1. Anasayfa
 2. Faydalı Bilgiler

Halk Arenası 1 Aralık Cuma Günü Didim’de


0
Geoit - Reklam Alanı (Yazı Sonu)

Halk Arenası 1 Aralık Cuma Günü Didim’de

Ulusal Televizyon Kanalarından olan Halk TV’de ekranlara gelen ve izlenme rekorları kıran duayen gazeteci Uğur Dündar’ın yönettiği Halk Arenası, bu hafta sonu Didim’de sevenleri ile buluşuyor.

Didim Ticaret Odası Nurallah Kocabıyık kültür merkezinde yayınlanacak olan programa CHP Trabzon Milletvekili Haluk Pekşen, İstanbul Barosu Eski Başkanı Doç. Dr. Ümit Kocasakal ve Ünlü Televizyoncu ve Yazar Metin Uca’da katılacak.

Saat 20.30’da yayına başlanacak olan program öncesi Didim’e gelen konuklara Didim tanıtımı yapılacak ve Didim Belediyesi tesisleri gezdirilecek. Canlı yayınlanacak olan programın formatı gereği dış mekanlarda yapılıyor olmasına rağmen mevsim şartlarından dolayı  kapalı mekanlarda yapılıyor.

Uğur Dündar’ın her hafta bir merkezde yaptığı ve Cuma günlerinin bir klasiği olan program 17 Kasım günü de aydından canlı yayın yapmış ve CHP Grup Başkan Vekili Özgür Özel, Cumhuriyet’i en iyi anlatan kitaplara imza atan  tarihçi Sinan Meydan, Kardak krizi sırasında SAT komandosu arkadaşlarıyla Türk Bayrağı’nı kayalıklara diken ve  yeni kurulan İYİ Parti yöneticisi emekli Deniz Kurmay Albay Ali Türkşen’in  katıldığı bir program yapmıştı. Ve bu programda çok ilgi çekmişti.

Geoit - Reklam Alanı (Yazı Sonu)

Yazan  mavi didim

Geoit - Reklam Alanı (Yazı Sonu)
Bu Yazıya Tepkiniz Ne Oldu?
 • 0
  be_endim
  Beğendim
 • 0
  alk_l_yorum
  Alkışlıyorum
 • 0
  e_lendim
  Eğlendim
 • 0
  d_nceliyim
  Düşünceliyim
 • 0
  _rendim
  İğrendim
 • 0
  _z_ld_m
  Üzüldüm
 • 0
  _ok_k_zd_m
  Çok Kızdım
Paylaş

Bültenimize Katılın

Hemen ücretsiz üye olun ve yeni güncellemelerden haberdar olan ilk kişi olun.

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.