1. Anasayfa
 2. Didim Etkinlikleri

Etekler ve Pantolonlar Didimde

Etekler ve Pantolonlar Didimde
0

Etekler ve Pantolonlar Didimde,

Yer        :  DİDİM TİCARET ODASI SALONU

Tarih     : 26. Ocak.2020 Pazar

Saat       :20:00

Biletler : 68.TL

Bilet Satın Al linki tıklayınız

 

Etekler ve Pantolonlar Didimde; Nurseli İdiz, Nergis Kumbasar gibi usta isimlerin rol aldığı Etekler ve Pantolonlar seyirciyle buluşuyor.

Nurcan yıllardır görüşmediği okul arkadaşı Aysel’e sürpriz yaparak evine ziyarete gelir. Nurcan kocasının kendisini aldattığını ve intikam alacağını bu konuda Aysel’den yardım istemek için geldiğini açıklar. Aysel Nurcan’ın durumuna üzülür ve ona yardım edeceğini söyler. Aysel ve Nurcan, Nurcan’ın eşine karşı strateji belirlerken, Aysel de bu durumlardan etkilenip kendi evliliğini sorgulamaya başlar. Nurcan ve Aysel evliliklerini sorgularken geçmişlerine bir yolculuk yaparlar ve aslında ikisi de hayatlarında olmak istedikleri gibi değil de, aile ve çevre baskısıyla, başkalarının onları görmek istedikleri bireylere dönüştüklerini anlarlar. İki eski arkadaşın evliliklerini sorgulamak için başladıkları süreç, artık kendi istedikleri hayatlara doğru yol aldıkları bir sürece dönüşür.

Karı koca ilişkisinin komedi diliyle anlatıldığı ve yapımcılığını Ali Temiz ile Serkan Budak’ın üstlendiği oyunda Nurcan yıllardır görüşmediği okul arkadaşı Aysel’e sürpriz yaparak evine ziyarete geliyor. Nurcan kocasının kendisini aldattığını ve intikam alacağını bu konuda Aysel’den yardım istemek için geldiğini açıklıyor. Aysel Nurcan’ın durumuna üzülüyor ve ona yardım edeceğini söylüyor. Aysel ve Nurcan, Nurcan’ın eşine karşı strateji belirlerken, Aysel de bu durumlardan etkilenip kendi evliliğini sorgulamaya başlıyor.

Nurcan ve Aysel evliliklerini sorgularken geçmişlerine bir yolculuk yapıyor ve aslında ikisi de hayatlarında olmak istedikleri gibi değil de, aile ve çevre baskısıyla, başkalarının onları görmek istedikleri bireylere dönüştüklerini anlıyor. İki eski arkadaşın evliliklerini sorgulamak için başladıkları süreç, artık kendi istedikleri hayatlara doğru yol aldıkları bir sürece dönüşüyor.

Yazan         : Mine Artu
Yöneten     : Serkan Budak
Oyuncular : Nurseli İdiz, Nergis Kumbasar, Kimya Gökçe Aytaç
Dekor        : Nazmi Karabacak
Işık            : Emre Kahraman
Müzik Düzenleme  : Özden Çairli
Yapımcı     : Ali Temiz – Serkan Budak

https://youtu.be/E56Nu4BdqEw

Bu Yazıya Tepkiniz Ne Oldu?
 • 0
  be_endim
  Beğendim
 • 0
  alk_l_yorum
  Alkışlıyorum
 • 0
  e_lendim
  Eğlendim
 • 0
  d_nceliyim
  Düşünceliyim
 • 0
  _rendim
  İğrendim
 • 0
  _z_ld_m
  Üzüldüm
 • 0
  _ok_k_zd_m
  Çok Kızdım
Paylaş
İlginizi Çekebilir

Bültenimize Katılın

Hemen ücretsiz üye olun ve yeni güncellemelerden haberdar olan ilk kişi olun.

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Bu site, istenmeyenleri azaltmak için Akismet kullanıyor. Yorum verilerinizin nasıl işlendiği hakkında daha fazla bilgi edinin.