0

Didim’de Uçurtma Şenlikleri, 23 Nisan Şenliklerinin devamı olarak ‪#‎DidimBelediyesi‬ nin düzenlediği Uçurtma Şenliklerinin 29. Didim Halkının yoğun katılımı ile kutlandı.

Havanın güzelliği, Rüzgarın uygun oluşu günün güzelliğini dahada güzelleştirdi. Belediye başkanının ailece katılımı ve Didim halkının yoğun ilgisi ile Didim Belediyesi tarafından dağıtılan 2000 uçurtma ile gökyüzü Türk Bayraklı ve Çeşitli uçurtmalarla güzel görüntüler oluştu. Aileler Çocukları ile güzel bir gün geçirdi. Anneler, Babalarda bu sayede çocukları ile güzel vakit geçirdiler, Çocukluk günlerine geri döndüler.

Didim Mavişehir sahilinde düzenlenen şenlikler seneye tekrarın da buluşmak ümidi ile coşku ile bitti. Didim Ünsal Emlak olarak görüntüleri ve haberi sizlerle paylaşıyoruz.

Didim Mavişehir de Çocuklar doyasıya eğlendi
Didim Mavişehir de Çocuklar doyasıya eğlendi

Didim,29.Geleneksel Uçurtma Şenliği (2) Didim,29.Geleneksel Uçurtma Şenliği (3) Didim,29.Geleneksel Uçurtma Şenliği (4) Didim,29.Geleneksel Uçurtma Şenliği (5) Didim,29.Geleneksel Uçurtma Şenliği (6) Didim,29.Geleneksel Uçurtma Şenliği (7) Didim,29.Geleneksel Uçurtma Şenliği (8) Didim,29.Geleneksel Uçurtma Şenliği (9) Didim,29.Geleneksel Uçurtma Şenliği (10) Didim,29.Geleneksel Uçurtma Şenliği (11) Didim,29.Geleneksel Uçurtma Şenliği (12)

Bu Yazıya Tepkiniz Ne Oldu?
 • 0
  be_endim
  Beğendim
 • 0
  alk_l_yorum
  Alkışlıyorum
 • 0
  e_lendim
  Eğlendim
 • 0
  d_nceliyim
  Düşünceliyim
 • 0
  _rendim
  İğrendim
 • 0
  _z_ld_m
  Üzüldüm
 • 0
  _ok_k_zd_m
  Çok Kızdım
Paylaş

Bültenimize Katılın

Hemen ücretsiz üye olun ve yeni güncellemelerden haberdar olan ilk kişi olun.

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Bu site, istenmeyenleri azaltmak için Akismet kullanıyor. Yorum verilerinizin nasıl işlendiği hakkında daha fazla bilgi edinin.