1. Ana Sayfa
  2. Faydalı Bilgiler

Akbük Aile Sağlık Merkezi Hizmete Girdi

Akbük Aile Sağlık Merkezi Hizmete Girdi
0
Geoit - Reklam Alanı (Yazı Başı)

Akbük Aile Sağlık Merkezi Hizmete Girdi

Akbük Aile sağlık merkezi hizmete girdi; Didim’in Akbük mahallesinde yeni yapılan Aile Sağlık Merkezi hizmete girdi. 3 aile hekimin bulunduğu merkezde 112 acil ambulans hizmeti de veriliyor.

Sağlık Bakanlığınca yaptırılan Didim’in Akbük mahallesindeki aile sağlığı merkezi hizmete başladı. Eski sağlık binasının yıkılmasının ardından yaklaşık 2 yıldır devam eden inşaat ve tefrişat çalışmaları tamamlanarak hizmete sokuldu. Akbük’te ki Aile Sağlık Merkezinde 3 aile hekimi hizmet verirken, yeni binada ayrıca 112 acil (Ambulans) hizmetinin verilebileceği bölüm ve ayakta tedavi, tahlil, pansuman, enjeksiyon, v.s gibi günlük acil hizmetlerde veriliyor.   Akbüklülerin hizmetine sunulan yeni Aile Sağlık Merkezi Akbüklülerin beğenisi toplarken, yazın mahallede artan nüfustan dolayı doktor takviye edilmesini de istediler.

Didim Akbük Sağlık Ocağı Aydın ilinde Akbük Kasabası adresinde bulunmaktadır. Didim Akbük Sağlık Ocağı bünyesinde bulunan bir doktordan randevu almak için 0 256 856 40 39 numaralı telefonu arayabilirsiniz.

Tıbbi tesis tipi

  • Resmi Sağlık Ocağı
  • Sağlık Merkezi Birimi

İletişim bilgileri:

Adres Bilgiler; Cumhuriyet Mahallesi 2070. Sokak, 09270 Akbük Belediye./Didim/Aydın 

Geoit - Reklam Alanı (Yazı Sonu)

Geoit - Reklam Alanı (Yazı Sonu)
Bu Yazıya Tepkiniz Ne Oldu?

Bültenimize Katılın

Hemen ücretsiz üye olun ve yeni güncellemelerden haberdar olan ilk kişi olun.

Yazar Hakkında

Yorum Yap