1. Ana Sayfa
  2. Didim Etkinlikler

Türkiye Halter Şampiyonası Didim’de Yapılacak

Türkiye Halter Şampiyonası Didim’de Yapılacak
0
Geoit - Reklam Alanı (Yazı Sonu)

Türkiye Halter Şampiyonası Didim’de Yapılacak.

didimde Halter Şampiyonası

 Türkiye Okul Sporları Yıldızlar Halter Şampiyonası 10 – 12 Ocak 2020 tarihleri arasında Didim’in ev sahipliğinde gerçekleştirilecek.

Didim’de 10 – 12 Ocak 2020 tarihleri arasında gerçekleştirilecek olan 2019 – 2020 Eğitim Öğretim Yılı Okul Sporları  Türkiye Yıldızlar Halter Şampiyonası 45 ilden 472 sporcunun katılımıyla gerçekleştirilecek. Yıldız erkekler kategorisinde 292 sporcu, yıldız kızlar kategorisinde ise 180 sporcu katılarak Türkiye Şampiyonluğunu kazanabilmek için yarışacaklar.

Didim Halkı Didim’de yapılan tüm etkinliklere ilgisi oluyor. Özellikler kış aylarında yaz aylarına göre daha sakin olan ilçede bu tip etkinlikler Halkın ilgisini çekiyor.

Aydın’ı İlini Temsil Edecek Sporcularımız;

Türkiye Okul Sporları Yıldızlar Halter Şampiyonası erkekler kategorisinde Aydın’ı Ortaokul örencilerinden Coşkun Enes Demircan, Nurullah Birlik, Yağız Kaptan, Emre Kurtuldu, Umut Ali Zeybekoğlu, Özkan Erten, Halil Khallo, Kadir Eren Kaya, Ahmet Sepetyapan, Emre Çakmak, Emir Kan, Alperen Sokmen ve Furkan Çakar temsil edecekler.

Geoit - Reklam Alanı (Yazı Sonu)

Didim Kapalı Spor Salonunda yapılacak olan Türkiye Okul Sporları Yıldızlar Halter Şampiyonası’ na Halkımız davetlidir. Naim Süleymanoğlu‘nun hayatını anlatan Naim: Cep Herkülü filmi 2019 yılının sonunda vizyona girdikten sonra çok ilgi görmesi rahmetli sporcumuz Naim Süleymanoğlu”nun ruhuna hitaben.

Didim Kapalı Spor Salonu Adnan Menderes Bulvarı Halk dilinde Limanyolu üzerinde ki Didim Atatürk Stadının hemen yanındadır.

Geoit - Reklam Alanı (Yazı Sonu)
Bu Yazıya Tepkiniz Ne Oldu?

Bültenimize Katılın

Hemen ücretsiz üye olun ve yeni güncellemelerden haberdar olan ilk kişi olun.

Yazar Hakkında

Yorum Yap