1. Ana Sayfa
  2. Faydalı Bilgiler

Didim Barış Festivali Programı Belli Oldu

Didim Barış Festivali Programı Belli Oldu
1
Geoit - Reklam Alanı (Yazı Sonu)

Didim Barış Festivali Programı Belli Oldu

Didim Belediyesince, her yıl 1 Eylül Dünya Barış Günü etkinlikleri kapsamında gerçekleştirilen “Didim Barış Festivali’nin” programı belli oldu.

Didim’de bu yıl 24. düzenlenecek olan “Didim Barış Festivalinin” içeriği belli oldu. Bu yıl festival 30 Ağustos Zafer bayramıyla birleştirildi. Bu kapsamda 30 Ağustos Cuma günü Cumhuriyet Kent meydanında saat 19.00’da Didim Belediyesi Cumhuriyet Meydanı yürüyüş ile Poseidon Bisiklet Dernegi Zafer Turu düzenlenecek. Aynı gün saat21.00 Yunus Ali ve Orkestrası Konseri gerçekleştirilecek. 31 Ağustos Cumartesi günü ise Cumhuriyet Meydanında saat 18:00’de Didim Sanat Platformu Sergisi açılacak; ardından saat 19:00 Dahot Uluslararası Halk Oyunları Gosterisi sergilenecek. Saat 21:00’de Kardeş Turkuler Konseri düzenlenecek. 1 Eylül Pazar günü ise Altınkum Yalı Caddesinde ise13:00-17:00 saatleri arasında “Çocuklar Barışı Çiziyor” etkinliği saat 17:00’de WI_ACAMP Resim Sergisi açılışı saat 18:00’de Dahot Uluslararası Halk Oyunları Gosterisi ve saat 19:00’da Poseidon Heykeli – Aytepe Barış Yuruyuşu gerçekleştirilecek. Festivali aynı gün saat21:00 Figen Biricik Konseri ile sona erecek.

Didim Belediye Başkanı A. Deniz Atabay ise Didim’de geleneksel hale getirdikleri Barış Festivali etkinliklerini 30 Ağustos Zafer bayramı ile birleştirdiklerini belirterek, Festivalin içeriğine uygun ve geleneksel hale gelmiş etkinliklerle festivali düzenleyeceklerini ifade etti.

Geoit - Reklam Alanı (Yazı Sonu)

Geoit - Reklam Alanı (Yazı Sonu)
Bu Yazıya Tepkiniz Ne Oldu?

Bültenimize Katılın

Hemen ücretsiz üye olun ve yeni güncellemelerden haberdar olan ilk kişi olun.

Yazar Hakkında

Yorum Yap

Yorumlar (1)

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.