1. Ana Sayfa
  2. Didim Etkinlikler

Didim’de 100. Yılda Ataya Saygı Korteji Düzenleyecek

Didim’de 100. Yılda  Ataya Saygı Korteji Düzenleyecek
0
Geoit - Reklam Alanı (Yazı Sonu)

Didim’de 100. Yılda Ataya Saygı Korteji Düzenleyecek

 Didimli tekne sahipleri ve yat yelken sahipleri 19 Mayıs 2019 yılının 100 yıl dönümünde tekne ile korteje hazırlanıyor.

Program şu şekilde; 18 mayısta Didim D-Marinden çıkıcak tekneler , Bodrum Gümüşlükte Konuklayacaklar   19 mayıs günü Gümüşlükten hareket ederek  Akvaryum koyuna (Polis Akademisi) toplanılacak burada saat 16:30 ‘a kadar etkinlikler yapılacak. 16:30’da dönüş yapan tur tekleri ile   Palmwing – Cennet koy açıklarında teknelerin hepsi buluşucak . Altınkum sahilinde tekne sahipleri ve tur teknelerinin katılımı ile coşkulu bir kutlama yapılacak. 19 mayısın 100. yılı olması nedeniyle Şuana kadar oluşan en kalabalık kortejle halkı selamlamak için Altınkum sahilinden geçiş yapılacak. kortejin katılımı ve halkın yoğun ilgisini bekliyoruz.

19 Mayıs’ın 100. yılı olması nedeniyle şu ana kadar yaptığımız kortejlerin en coşkulusunu yapma hedefindeyiz.
100. Yılda tekne ile yapılması planlanan ve “Atamıza Saygı” adıyla Didim açıklarından sahildeki halkı selamlamak ve 100. yıl ruhunu yaşatmak amacıyla yapılacak olan kortej için yürütülen hazırlıklar için Didim’li tekne sahibi Kerem Soysalan ve Simge Kamacı Kavak’a ulaşılabilirler.

Kerem Soysalan, Didim’li denizci dostlara yaptığı çağrıda; 19 Mayıs tarihinde geleneksel “ATAMIZA SAYGI” kortejine katılacak dostlara şimdiden çok teşekkür ederim dedi.

 

Geoit - Reklam Alanı (Yazı Sonu)

Geoit - Reklam Alanı (Yazı Sonu)
Bu Yazıya Tepkiniz Ne Oldu?
İlginizi Çekebilir

Bültenimize Katılın

Hemen ücretsiz üye olun ve yeni güncellemelerden haberdar olan ilk kişi olun.

Yazar Hakkında

Yorum Yap