1. Anasayfa
 2. Didim Haberleri

Didimli Minik Cimnastikçiler Ödüllerini Aldılar

Didimli Minik Cimnastikçiler Ödüllerini Aldılar
Didimli Minik Cinastikciler
0

Didimli Minik Cimnastikçiler Ödüllerini Aldılar.

Didimli Minik Cinastikciler
Didimli Minik Cinastikciler

Aydın’ın Didim Akrobasi ve Cimnatik Spor Kulübü 5 yıldır Didim ilçesinde faaliyet göstermektedir. Uzman eğitmenler eşliğinde çocuklar için cimnastik ve akrobasi eğitimleri
5 – 8 yaş arası gruplarımıza tüm kız – erkek öğrencilere verilmektedir. Ayrıca,programlarında: kareografi, dans, akrobasi, atlama ,kas ve kemik yapılarını güçlendirici, sürat ve kuvvet yapılarını geliştirici, koordinasyonu artırıcı, aktiviteler yapılmaktadır.

Didim Akrobasi ve Cimnatik Spor Kulübü başarılarının birine daha imza attı.

Aydın’ın Didim ilçesinde, cimnastik müsabakalarında dereceye giren sporcular, İlçe Milli Eğitim Müdürü Recep Akdemir tarafından ödüllendirildi.

Didim İlçe Milli Eğitim Müdürlüğünde gerçekleşen törene Eğitmeni Iryna Günal ile kulüp başkanı Özgür Günal, Didim Efeler Ortaokulu Küçük Kızlar kategorisi il birincisi olan Defne Bıçakçı, Mahir Özdamar İlkokulu Minik Erkekler Kategorisi il birincisi olan Amir Fırat ve Minik Kızlar Kategorisi il ikincisi Yağmur Bilgin, Atatürk İlkokulu Minik Kızlar Kategorisi İl Birincisi Azra Canpolat, Didim Valiler Ortaokulu Yıldızlar Kategorisi İl Birincisi Sofia Hatice Efe ve İl İkincisi Ada Kamacı Selçuk Özsoy Ortaokulu Küçük Kızlar Kategorisi İl Üçüncüsü Ecrin İren Özşeker ile aileleri katıldı.

Didim İlçe Milli Eğitim Müdürü Recep Akdemir tüm sporculara plaket vererek onurlandırırken, elde edilen derecelerden dolayı tebrik etti. Akdemir Didim’in adının bu tür müsabakalarda duyulmasından gururu duyduğunu belirterek, yanlarında oldukları mesajını aktardı.

Didim’de çocuklar için kısıtlı olan  aktivite seçeneklerinden dolayı çocuklarımıza bir imkan daha sağlandı. Didim Akrobasi ve Cimnatik Spor Kulübü kayıtlarına devam etmektedir.  Kayıt veya irtibat için facebook sayfasını ziyaret edin. Didim AcroGym

https://www.facebook.com/acroballet

Didimli Minik Cinastikciler
Didimli Minik Cinastikciler

 

 

Bu Yazıya Tepkiniz Ne Oldu?
 • 0
  be_endim
  Beğendim
 • 0
  alk_l_yorum
  Alkışlıyorum
 • 0
  e_lendim
  Eğlendim
 • 0
  d_nceliyim
  Düşünceliyim
 • 0
  _rendim
  İğrendim
 • 0
  _z_ld_m
  Üzüldüm
 • 0
  _ok_k_zd_m
  Çok Kızdım
Paylaş
İlginizi Çekebilir

Bültenimize Katılın

Hemen ücretsiz üye olun ve yeni güncellemelerden haberdar olan ilk kişi olun.

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Bu site, istenmeyenleri azaltmak için Akismet kullanıyor. Yorum verilerinizin nasıl işlendiği hakkında daha fazla bilgi edinin.