Didime Kış mı Geldi?
0
Geoit - Reklam Alanı (Yazı Sonu)

Didim’e Kışmı Geldi?

Didim’e Kış mı Geldi ?  Yoğun bir yaz sezonundan sonra yazlıkcıların Didim den ayrılması ile Kış sezonunda iş yerlerini açmayan Esnaf Dükkanlarını kapattı. Yeni sezonda tekrar hizmet vermek üzere Didim Esnafıda tatile başladı.

Didim Plajlarında Kasım ayı gelmesine rağmen Deniz e girenleri görebilirsiniz. Sahiller boşaldı Yerli halk havaların güzel gitmesinden dolayı mesire alanlarında piknik başladı.

Kış sezonunda hizmete devam eden esnaf kış sezonu programları konsepleri ile müşterilerine hizmet vermeye devam ediyorlar.

Egenin son yıllarda ki parlayan yıldızı Didim her yıl artan ziyaretcilerine yenilerini ekliyor. Son yıllarda büyük şehirlerden ayrılan insanlar sahil kasabalarını tercih ediyorlar. Bu sahil kasabalarından birisi de Didim, Akbük çevresi. Didim ve çevresi nin kışın yerleşik nüfusu 100.000 ni geçmiş durumda.

Geoit - Reklam Alanı (Yazı Sonu)

Yaz aylarında tatile gelen yerli ve yabancı turist Didim, Altınkum ve Akbük beldelerinin muhteşem Denizi, Kumsalı, Güneşi ve mükemmel havasına hayran kalmaktadırlar. Tatillerini yaparken bu güzel Egenin sahil kasabasında yazlık sahibi olma düşünceleri kış aylarında daha da belirginleşiyor. Tatil anıları yaşadıkları doğal ortamın büyüsüne kendilerini kaptıran ziyaretciler yazlık alma düşüncelerini eyleme geçirince Didimde Satılık Yazlık fiyatlarını araştırmaya başlıyorlar. Kış sezonu “yazlık fiyatları düşer” fikrinde olanlar kış aylarında Didim’e gelerek araştırmalarını sürdürmektedirler. Umarız herkes gönlünde yatan Satılık Yazlık hayaline kavuşur.

Didim’de yazlık sahibi olmak isteyenlere bazı tavsiyeler.

Sokakta tanıdığınız insanlarla ev arayışına girmeyin

Ticaret İl Müdürlüğünün vermiş olduğu “Taşınmaz Ticareti Yetki Belgesi” gayrimenkul firmalarından alış veriş yapmayın.

Mesleki Yeterlilik Belgesi olmayan Gayrimenkul Danışmanlarını tercih etmeyin.

Ucuz Kelepir Gayrimenkul aramaktansa değerinde bulacağınız gayrimenkulleri araştırın.

Ucuzsa mutlaka vardır bir İlleti.

 

Geoit - Reklam Alanı (Yazı Sonu)
Bu Yazıya Tepkiniz Ne Oldu?
 • 0
  be_endim
  Beğendim
 • 0
  alk_l_yorum
  Alkışlıyorum
 • 0
  e_lendim
  Eğlendim
 • 0
  d_nceliyim
  Düşünceliyim
 • 0
  _rendim
  İğrendim
 • 0
  _z_ld_m
  Üzüldüm
 • 0
  _ok_k_zd_m
  Çok Kızdım
Paylaş
İlginizi Çekebilir

Bültenimize Katılın

Hemen ücretsiz üye olun ve yeni güncellemelerden haberdar olan ilk kişi olun.

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Bu site, istenmeyenleri azaltmak için Akismet kullanıyor. Yorum verilerinizin nasıl işlendiği hakkında daha fazla bilgi edinin.