1. Ana Sayfa
  2. Haberler

Didim 1 Haziran’ı Bekliyor

Didim 1 Haziran’ı Bekliyor
0
Geoit - Reklam Alanı (Yazı Sonu)

3.koy plajı

Didim 1 Haziran’ı Bekliyor. Tüm Türkiye gibi Aydın’ın Ege kasabalarından biri olan Didim Sahil Kasabası Korona virüs sonrası normalleşme sürecini bekliyor. 1 Haziran’dan itibaren şehirleri arası seyahat yasağını kaldırılacağını ve restoran, kafe, pastaneler, spor salonu gibi birçok işletmenin de yeniden açılacağı duyurulunca Didim Belediyesi görevlileri Tüm restoran, kafe, pastaneler, spor salonu gibi birçok işletmelerin gerekli kontrollerini yaptı ve dezenfekte etti.

Aylardır yasak olan sahiller’e Didim halkı yasak henüz kalmamış olsa da akşam saati bazı vatandaşlar deniz kıyılarını ziyaret etti hasret giderdi. Deniz’in iyot kokusu muhteşem manzarası dalga sesi Didim halkının olmaz ise olmazı.

Havanın da çok güzel olması görüş alanının net olması sebebi ile Çamlık 3. koy plajından Göltürkbükü, Yalıkavak ve Gündogan net olarak görünmekteydi.

Büyükşehirler’den Didim ve Akbük’ e gelen yazlıkcıların artması ile vaka sayısında artış olacağı korkusuda yaşanmakta.

Esnafın sabırsızlandığı ve bütün bekletisinin yaz sezonu olması sebebi ile 1 Haziran’ da yasakların bitmesi sevinçle karşılandı. Yapılan tadilatlar hazırlıklar yarım kaldığı için esnafımızda endişe büyüktü. Şimdi kaldırılan yasaklarla yaz aylarına umutla bakmaya başlayan Halk sezonu salgınsız, hastalıksız sağlık ve sıhhat içinde geçirmek umudunda.

Geoit - Reklam Alanı (Yazı Sonu)

Tüm Didim Esnafına hayırlı sezonlar diliyoruz. Salgının son bulmasını ümit ediyoruz.

Didim 3. koydan yasaklar öncesi güzel görüntüler.

 

Geoit - Reklam Alanı (Yazı Sonu)
Bu Yazıya Tepkiniz Ne Oldu?
İlginizi Çekebilir

Bültenimize Katılın

Hemen ücretsiz üye olun ve yeni güncellemelerden haberdar olan ilk kişi olun.

Yazar Hakkında

Yorum Yap