1. Anasayfa
 2. Faydalı Bilgiler

Didim Tenis Akademisi Tenis Eğitimleri Tamamlandı 2023

Didim Tenis Akademisi Tenis Eğitimleri Tamamlandı 2023
0
Geoit - Reklam Alanı (Yazı Sonu)

Didim Tenis Akademisi Tenis Eğitimleri Tamamlandı.

Didim Tenis Akademisi Tenis Eğitimleri Tamamlandı. AYDIN’ın Didim Belediyesi tarafından ilçede yaşayan çocuklara yönelik başlatılan tenis eğitimleri son buldu. Başarılı olan çocuklar sertifikalarını Didim Belediye Başkanı Ahmet Deniz Atabay‘ın elinden aldı.

Didim Belediyesi ve Didim Tenis Kulübü ortaklığında ilçede yaşayan çocuklara yönelik başlatılan tenis eğitimleri tamamlandı. Yaz tatili boyunca tenis eğitimi alarak spor dolu bir sezonu geride bırakan çocuklar sertifikalarını Didim Belediye Başkanı Ahmet Deniz Atabay’ın elinden aldı. Düzenlenen sertifika törenine Başkan Atabay ile çocuklar, aileleri ve eğitmenler katıldı.
Törende konuşan Didim Belediye Başkanı Ahmet Deniz Atabay, Didim Belediyesi‘nin çocuklara ve spora yönelik yatırımlarının hız kesmeden süreceğinin sözünü verdi ve başarılı sporculara hediyeleri ile sertifikalarını verdi.

Didim Otel Aquasis içinde hizmet veren Didim Tenis akademisi 4 toprak 4 sert kort ile muhteşem bir tesis. Kışın balon ile en az 3 kort kapatılıyor. Spordan uzak kalmıyorsunuz. Tek eksiği bence duş ve soyunma odası. ( Soyunma odası mevcut ama, daha iyi olabilir. ) Hocalarımızda hem donanımlı , hem mütevazi. İhtiyaçlarınızı karşılayabilecek tennis shoping ve Kafeteryası mevcut. Yaz Kış sürekli eğitimlere devam ediyor. Her sezona özel yarışmalar, Maçlar ve etkinlikleri ile hem sporculara hem ailelerine eğlenceli vakit geçirmeleri sağlıyor. Çocuklara güzel bir ortam sağlamaktadır.

Didim Tenis Akademisi

Didim Tenis Akademisi

Didim Tenis Akademisi

Geoit - Reklam Alanı (Yazı Sonu)

Geoit - Reklam Alanı (Yazı Sonu)
Bu Yazıya Tepkiniz Ne Oldu?
 • 0
  be_endim
  Beğendim
 • 0
  alk_l_yorum
  Alkışlıyorum
 • 0
  e_lendim
  Eğlendim
 • 0
  d_nceliyim
  Düşünceliyim
 • 0
  _rendim
  İğrendim
 • 0
  _z_ld_m
  Üzüldüm
 • 0
  _ok_k_zd_m
  Çok Kızdım
İlginizi Çekebilir
Didim Tarihi

Bültenimize Katılın

Hemen ücretsiz üye olun ve yeni güncellemelerden haberdar olan ilk kişi olun.

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.