1. Anasayfa
 2. Önemli Günler

Didim Okul Başkanları Atanın Huzurunda

Didim Okul Başkanları Atanın Huzurunda
0

Didim Okul Başkanları Atanın Huzurunda

Didim Okul Başkanları Atanın Huzurunda; Tüm öğrencilerin katılımıyla her yıl yeniden seçilen okul meclis başkanları olan. Didim’deki tüm ortaokul ve liselerin öğrenci meclis başkanları 14 Ocak 16 Ocak arasında Ankara’ya gittiler.

Didim Milli Eğitim Müdürlüğü’nün organize ettiği bu ziyaret 2 ayda bir toplanan ilçe öğrenci meclisleri başkanlarıyla yapılan toplantıda. Alınan kararla demokrasinin küçük bir örneği olan seçimlerin ardından bizzat meclis görmek istemeleriyle başlamıştı.

Didim İlçe Milli Eğitim Müdürü Recep Akdemir, Bilişim Teknik Öğretmeni Yasin Ceylan, Yiyecek İçecek Hizmetleri Öğretmeni Ersin Kaya. Matematik Öğretmeni İlkay Karamanlıoğlu, Edebiyat Öğretmeni Seda Öztürk Avşan. Okul başkanların oluşan öğrenci grubu 15 Ocak 2019 Salı günü önce birinci meclisi daha sonrada TBMM’yi ziyaret eden öğrencileri TBMM’de Aydın Milletvekili Metin Yavuz’a da konuk etti.

2 gün Anıtkabir’i ziyaret eden öğrenciler adına Atatürk’ün mozolesine Didim Milli Eğitim Müdürlüğü yazan çelenk sunuldu. Milli Eğitim Müdürü Akdemir mozole deki saygı duruşunun ardından şeref defterine Didim’deki tüm öğrenciler adına mesaj yazdı. Akdemir mesajında Didim’deki öğrencilerin Atatürk’ün anısına duydukları saygıyı ve kurduğu Cumhuriyeti koruyacak kuşaklar olacaklarına söz verdiğini yazdı.

Didim Okul Başkanları Atanın Huzurunda Didim Okul Başkanları Atanın Huzurunda Didim Okul Başkanları Atanın Huzurunda Didim Okul Başkanları Atanın HuzurundaDidim Okul Başkanları Atanın Huzurunda Didim Okul Başkanları Atanın Huzurunda

Bu Yazıya Tepkiniz Ne Oldu?
 • 0
  be_endim
  Beğendim
 • 0
  alk_l_yorum
  Alkışlıyorum
 • 0
  e_lendim
  Eğlendim
 • 0
  d_nceliyim
  Düşünceliyim
 • 0
  _rendim
  İğrendim
 • 0
  _z_ld_m
  Üzüldüm
 • 0
  _ok_k_zd_m
  Çok Kızdım
Paylaş
İlginizi Çekebilir

Bültenimize Katılın

Hemen ücretsiz üye olun ve yeni güncellemelerden haberdar olan ilk kişi olun.

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Bu site, istenmeyenleri azaltmak için Akismet kullanıyor. Yorum verilerinizin nasıl işlendiği hakkında daha fazla bilgi edinin.