1. Ana Sayfa
  2. Haberler

Herşey Sokak Hayvanları İçin

Herşey Sokak Hayvanları İçin
0
Geoit - Reklam Alanı (Yazı Sonu)

Herşey Sokak Hayvanları İçin

Didim’de yaşayan hayvanseverler her sene olduğu gibi yine bu senede denize girerek farkındalık yaratarak elde ettikleri gelirle sokak hayvanlarının beslenmesi ve Didim Belediyesi Sokak Hayvanları Barınağının eksiklerin ve ihtiyaçlarının bir kısmını sağlayacaklar.

Didim Belediyesi Sokak Hayvanları Barınağı personeli ve Didim Doğayı ve Hayvanları Koruma derneği üyelerin de katıldığı etkinlik Altınkum Yalı Caddesi üzerinde bir restoranda bir araya gelerek gerçekleşti. İngiliz hayvan severler ve Didim’de sokak hayvanları seven gruplarında bir araya gelmesiyle organize edilen etkinliğine neşeli kostümlerle ve bazıları da mayosu ile girdi.
8 derece havada yapılan etkinlikte Didim Belediyesi Sokak Hayvanları Barınağı veterineri Ali Karahallı da deniz girenler arasındaydı. Karahallı her yıl düzenlenen bu etkinliğe katılanlara teşekkür etti ve her sene olduğu gibi sokak hayvanları yararına 15 dakika denizde kaldıklarını denize girenler için sponsor desteklerinin tümünün sokakta yaşayan hayvanlar ve barınaktaki hayvanların kış koşullarında ihtiyaçlarına ve bakımına harcanacağını belrtti ve katılan tüm Didimlilere teşekkür etti.
Didim Dogayı ve Hayvanları Koruma Derneği yönetim kurulu üytesi Şengül Güz’de sokakta yaşayan hayvanlara duyarlılık gösteren herkese teşekkür ederek yapılan etkinliğe dernek olarak destek verdiklerini belirtti.

Geoit - Reklam Alanı (Yazı Sonu)
Bu Yazıya Tepkiniz Ne Oldu?
İlginizi Çekebilir

Bültenimize Katılın

Hemen ücretsiz üye olun ve yeni güncellemelerden haberdar olan ilk kişi olun.

Yazar Hakkında

Yorum Yap