1. Anasayfa
 2. Didim Haberleri

Herşey Sokak Hayvanları İçin

Herşey Sokak Hayvanları İçin
0

Herşey Sokak Hayvanları İçin

Didim’de yaşayan hayvanseverler her sene olduğu gibi yine bu senede denize girerek farkındalık yaratarak elde ettikleri gelirle sokak hayvanlarının beslenmesi ve Didim Belediyesi Sokak Hayvanları Barınağının eksiklerin ve ihtiyaçlarının bir kısmını sağlayacaklar.

Didim Belediyesi Sokak Hayvanları Barınağı personeli ve Didim Doğayı ve Hayvanları Koruma derneği üyelerin de katıldığı etkinlik Altınkum Yalı Caddesi üzerinde bir restoranda bir araya gelerek gerçekleşti. İngiliz hayvan severler ve Didim’de sokak hayvanları seven gruplarında bir araya gelmesiyle organize edilen etkinliğine neşeli kostümlerle ve bazıları da mayosu ile girdi.
8 derece havada yapılan etkinlikte Didim Belediyesi Sokak Hayvanları Barınağı veterineri Ali Karahallı da deniz girenler arasındaydı. Karahallı her yıl düzenlenen bu etkinliğe katılanlara teşekkür etti ve her sene olduğu gibi sokak hayvanları yararına 15 dakika denizde kaldıklarını denize girenler için sponsor desteklerinin tümünün sokakta yaşayan hayvanlar ve barınaktaki hayvanların kış koşullarında ihtiyaçlarına ve bakımına harcanacağını belrtti ve katılan tüm Didimlilere teşekkür etti.
Didim Dogayı ve Hayvanları Koruma Derneği yönetim kurulu üytesi Şengül Güz’de sokakta yaşayan hayvanlara duyarlılık gösteren herkese teşekkür ederek yapılan etkinliğe dernek olarak destek verdiklerini belirtti.

Bu Yazıya Tepkiniz Ne Oldu?
 • 0
  be_endim
  Beğendim
 • 0
  alk_l_yorum
  Alkışlıyorum
 • 0
  e_lendim
  Eğlendim
 • 0
  d_nceliyim
  Düşünceliyim
 • 0
  _rendim
  İğrendim
 • 0
  _z_ld_m
  Üzüldüm
 • 0
  _ok_k_zd_m
  Çok Kızdım
Paylaş
İlginizi Çekebilir

Bültenimize Katılın

Hemen ücretsiz üye olun ve yeni güncellemelerden haberdar olan ilk kişi olun.

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Bu site, istenmeyenleri azaltmak için Akismet kullanıyor. Yorum verilerinizin nasıl işlendiği hakkında daha fazla bilgi edinin.