Didim 14. Yazarlar Festivali Devam Ediyor

Didim yazarlar festivali

Didim 14. Yazarlar Festivali Devam Ediyor.

Didim’de bu sene 14’üncüsü düzenlenen Yazarlar Festivali edebiyat dünyasının ünlü isimlerini ağırlamaya devam ediyor. Yoğun ilgi gören yazarlar standında kitaplarını imzaya sunan yazarlar kalemi elden bırakmıyor.

Festivalin 10’uncu gününde Ayşe Kulin, Serra Menekay, Atilla Güler, Nejdet Tabak, Yusuf Teran Tercan ve birçok yerli yazar okuyucuları ile buluşarak kitaplarını imzalarken, 10’ununcu günde en çok ilgiyi gören isim ise yazdığı eserleri ile kendisini edebiyat dünyasına kabul ettiren, kaleme aldığı bütün romanlarıyla çok satanlar listesinden inmeyen Ayşe Kulin oldu. Kulin’in sevenleri kitap imzalatmak için uzunca kuyruklar oluşturarak yazar ile bol bol fotoğraf çekildi. Yazarın Handan, Köprü, Tutsak Güneş gibi kitapları ilgi görürken, en çok satılan eseri ise Kördüğüm oldu.
Festival boyunca kaleme aldığı Didim’in Misafirleri adlı kitabı tanıtan, festivalin organizatörü Hayri Kandemir, sık sık anons yaparak yazarların ismini Altınkum’daki kitlelere duyururken, gecenin sonunda Didim belediyesi adına Kültür Müdürü Badeser Dumlupınar sanatçı Ayşe Kulin’e Yazarlar Festivali’ne katkılarından dolayı hediye takdim etti.

       


İlk yorum yapan olun

Bir yanıt bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.


*


This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.